More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 21, 2014!

Aktuality

naše druhé soustředění na Slovance se blíží.

Ahoj,

naše druhé soustředění na Slovance se blíží. 

Poměrně početná skupina nás začne pobyt už v úterý 23. června.  Jsem domluvená s paní Trojanovou, že ostatní mohou přijíždět, jak se jim to hodí.  Dejte mi ale prosím v pondělí vědět, který den dorazíte, aby s vámi počítali. (774 837 689).  Oficiálně soustředění začne v pátek odpoledne. Nezapomeňte si buzoly, čipy a popisníky. 

Máme zajištěnu plnou penzi a povlečení.

Alena 

Výsledky

Přikládáme výsledky:     https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=5961

Děkujeme za účast a věříme, že jste si závod užili a že se uvidíme zase na nějaké další akci.

startovka

Startovka pro závodníky


Pokyny pro účastníky

Zde jsou pokyny k nedělnímu závodu.


Hostěraz-závod 14.6.-ZMĚNA

Pozor, je změněné shromaždiště, na tradiční místo /za závorou/ nás nepustili, budeme tedy dole za sběrným dvorem !! Tak abyste dorazili na správné místo...

Další možnost tréninku

Ahoj.
 
Připravili jsme kvalitní vrstevnicový trénink na nové mapě u Kostelce nad Černými lesy. Mapy je možné vyzvednout (15,- Kč/kus) buďto osobně v Praze, nebo je možné zaslání poštou.
 
Připravené jsou 4 trati vedené tak, aby se pokud možno přímé spojnice mezi kontrolami vyhnuly těm nejhorším hustníkům:

T1 (modrá) – vzdušnou čarou 1 km, 6K, kontroly jsou většinou na posedech (a jedna jáma a jedna bažinka) v rovinatější části, je to spíš azimuťák. Pro úplné začátečníky to ale ani tak přece jen není, spíš pro ty kteří už umí aspoň azimuty a samostatně závodí, ale mají problém se čtením terénu. Pro úplné začátečníky jen ve skupině společně s trenérem, který je bude ty azimuty učit.

T2 (červená) – vzdušnou čarou 1,3 km, 9K, polovina kontrol už je na vrstevnicových tvarech i když třeba svázaných s bažinkou, vodotečí a podobně.

T3 (černá) – vzdušnou čarou 2,8 km, 13K

T4 (černá) – vzdušnou čarou 3,3 km, 16K

 
Další podrobnosti v ORISu u data 31. 5. 2020 (ale plánujeme, že kontroly budou v lese do konce srpna 2020).

Zdeněk Koč
zkoc.par@tiscali.cz
777 804 192

ZÁVODY

Dobrý den / Ahoj,
zdravím vás všechny!
 
Doufám, že doba omezení pomalu končí a všechno pomalu začíná fungovat.
 
A abychom to trochu urychlili, tak jsme dali dohromady seriál závodů BĚHEJ S MAPOU <https://www.behejsmapou.cz>, který je možné uskutečnit i v těchto podmínkách. Cílem seriálu je zpopularizovat orientační běh před blížícím se Mistrovství světa. Do konce roku by mělo proběhnout zhruba deset závodů, zatím ve Středočeském, Libereckém kraji a kraji Vysočina.

První závod seriálu se uskuteční 6. června s centrem ve sportovně - rekreačním areálu Vrchbělá, přihlášky začínají už 25. května ve 20:00. Limit je omezen na 2 x 290 účastníků ve dvou vlnách (10:00 a 14:00). Prosím, šiřte akci i její myšlenku ve vašich oddílech.
 
Více informací můžete najít na webu www.behejsmapou.cz <https://www.behejsmapou.cz> nebo v ORISu.

Mějte se krásně!
 
S pozdravem
Kuba Ransdorf (TAP)

Pořádáme Veřejný závod!

Konečně zas můžeme ven a něco dělat. Využíváme toho a pořádáme Veřejný závod! 

Místo: Hostěraz

Čas: 14.6. 10:00

Určeno jak pro orienťáky, tak pro veřejnost, tak doufáme, že se přijdete proběhnout.


Další pozvánka

Ahoj všem,dovoluji si vám zaslat odkaz na rozpis závodu Běháme s mapou a buzolou, které proběhne 31. května v Oseku na nově zrevidované mapě Salesiova výšina.http://www.loko-teplice.info/index.php?option=com_content&view=article&id=836%3Aporadani20200531&catid=36%3Aporadanidetial&Itemid=61 <http://www.loko-teplice.info/index.php?option=com_content&view=article&id=836%3Aporadani20200531&catid=36%3Aporadanidetial&Itemid=61>Upozorňuji na omezení počtu startujících - 100. Tedy pokud nedojde k nějaké změně.Sledujte stránky závodu ...Mějte se fajn. Michal Žejdlík

Dobrá věc

Ahoj, přišla tahle nabídka pro dobrou věc. Myslím, že pro děcka bezva  a teřba nejen pro ně. Koukněte na to  a napište mi do komentářů, kdo má zájem. Objednala bych to pak najednou za oddíl. Dáme si na to týden. Tedy: objednávku pošlu v neděli 17.5. večer. JAna

Jan Picek <jan.picek@mymaps.cz>

Přílohy10. 5. 2020 19:58 (před 14 hodinami)

komu:

Vážení o-přátelé,dovoluji si vás všechny oslovit s unikátním produktem, který jsme v posledních dnech a týdnech připravili: O-křížovky. 

O-křížovky dalo název publikaci, která obsahuje nejrůznější formy křížovek, hádanek či úkolů s orienťáckou tématikou pro všechny generace a rodiny. Najde v ní klasické křížovky jako osmisměrky, sudoku, kris-kros, švédské křížovky, ale velký prostor dostaly i netradiční formy, jako je najít GPS postup na základě indicií, umístění kontroly dle stanovených kritérií nebo vás čeká absolvování malého školení R4. Dočkají se i dětští luštitelé: budou muset absolvovat cestu labyrintem a dočkají se vyprávění pohádky O-Budulínkovi. Celý formát by měl být i střižený pro trenéry a jejich svěřence, kdy mohou použít pro teoretickou přípravu - hledání vhodných profilů, shodných mapových výřezů nebo třeba puzzle. Nechybí ani poutavá malovaná křížovka, obsáhlý kvíz o-sobností nebo hry na procvičování piktogramů. Znáte kluby reprezentantů, přezdívky orientačních běžců nebo zkratky klubů? Pak by pro vás měly být tři úlohy brnkačka. 


Celkem na vás čeká 33 různorodých úkolů. O-křížovky vycházejí již zítra a pokud si je objednáte během dneška nebo zítřka, pak je velká šance, že do konce pracovního týdne je budete mít doma. Další informace a formulář k objednání najdete na stránkách https://www.o-krizovky.cz/. Co je velmi důležité - nákupem podpoříte tiskárnu Žaket, která díky nynější krizi má velké problémy a my ji chceme alespoň trochu pomoci.

V příloze najdete informační leták a také dvě ukázkové křížovky.


V případě dotazů nebo větších objednávek pro celé kluby se na nás nebojte obrátit.

Za tým O-křížovky.cz

Jan Picek