More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 21, 2014!

Klub orientačního běhu

Sportovního klubu orientačního běhu Roudnice na Labem byl založen v roce 1977.

Naši členové se účastní závodů na všech republikových úrovních. Od Roudnických školních závodů, které sami pořádáme, až po závody mistrovství republiky na různých tratích.

Orientační běh

Orientační běh (zkratka OB) je moderní sportovní odvětví vytrvalostního charakteru, při němž je nutno se správně a rychle orientovat v neznámém terénu. Při závodě se hledají kontrolní stanoviště (kontroly) ve stanoveném pořadí a v nejkratším možném čase. Cestu mezi kontrolami si každý volí podle vlastní úvahy za pomoci mapy, buzoly a stručného popisu kontrol. O úspěchu v závodě rozhoduje tedy správná orientace a rychlý běh.

Pokud i Vy hledáte moderní sport, díky kterému se dostanete do přírody a přitom otestujete svou fyzickou zdatnost, pak je i pro Vás orientační běh tou správnou volbou. Neváhejte nás kontaktovat a poznat krásy orientačního běhu.


Příští tréninky

Soustředění 14-16.6

14.06.2024 12:00 - Pernink

Přihlaste se co nejdříve. Ať můžeme hledat a rezervovat ubytování.

Místo: Pernink

Ubytování: https://www.penzionmarzebilla.cz/


Kapacita ubytování je 36 osob! 

Což jsme nyní naplnili,  pokud by chtěl jet někdo další, tak se stejně napište a případně bychom museli vyškrtnout nečleny oddílu. 

Nebo jestli jedou nějaké malé děti, kteří nemusí mít svojí postel, tak prosím napište.


Program: 

Pátek- krátká trať na seznámení

Sobota- trénink ráno, trénink odpoledne, večerní teorie. 

Neděle- trénink ráno, možná trénink ještě odpoledne a odjezd domů.

Odhadovaná cena: 1800 Kč, včetně plné penze.

Školní závody

Každoročně pořádáme sérii závodů pro žáky zakladních a středních škol z Roudnice a okolí. Jedná se vždy o dva až pět závodů, kterých se účastní vždy přes sto žáků.